Elan artıq aktiv deyil.
- 2 mart 2026
- 2 mart 2026
- 1950
| Şəhər | Bakı |
| Marka | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro Max |
| Rəng | Deep purple |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Zəmanət | 3 ay |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Ekranda xet var deywlib feys işlemir
| Şəhər | Bakı |
| Marka | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro Max |
| Rəng | Deep purple |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 6 GB |
| Zəmanət | 3 ay |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Ekranda xet var deywlib feys işlemir