Elan artıq aktiv deyil.
- 23 iyun 2025
- 23 iyun 2025
- 2410
| Şəhər | Bakı |
| Marka | Honor |
| Model | X6 |
| Rəng | Blue Black |
| Yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Ideal veziyyetdedir hec bir problemi yoxdur
| Şəhər | Bakı |
| Marka | Honor |
| Model | X6 |
| Rəng | Blue Black |
| Yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Ideal veziyyetdedir hec bir problemi yoxdur