Elan artıq aktiv deyil.
- 1 mart 2025
- 3474
| Şəhər | Cəlilabad |
| Marka | Xiaomi |
| Model | Poco F5 |
| Rəng | Aurora Blue |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Telefon yaxşı vəziyyətdədir heç bir problemi yoxdu
| Şəhər | Cəlilabad |
| Marka | Xiaomi |
| Model | Poco F5 |
| Rəng | Aurora Blue |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Sim-kart | 2 |
| Yeni | - |
| Barter | - |
| Çatdırılma | - |
| Kredit | - |
Telefon yaxşı vəziyyətdədir heç bir problemi yoxdu