The advertisement has expired.
- 23 June 2025
- 23 June 2025
- 2446
| City | Baku |
| Brand | Honor |
| Model | X6 |
| Color | Blue Black |
| Memory | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Sim card | 2 |
| New | - |
| Exchange | - |
| Delivery | - |
| Credit | - |
Ideal veziyyetdedir hec bir problemi yoxdur
| City | Baku |
| Brand | Honor |
| Model | X6 |
| Color | Blue Black |
| Memory | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Sim card | 2 |
| New | - |
| Exchange | - |
| Delivery | - |
| Credit | - |
Ideal veziyyetdedir hec bir problemi yoxdur