The advertisement has expired.
- 23 March 2026
- 23 March 2026
- 1120
| City | Sumgait |
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro |
| Color | Liquid Silver |
| Memory | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| New | - |
| Exchange | - |
| Delivery | - |
| Credit | - |
Zavod telefon ustada olmayib 86 pil
| City | Sumgait |
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro |
| Color | Liquid Silver |
| Memory | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| New | - |
| Exchange | - |
| Delivery | - |
| Credit | - |
Zavod telefon ustada olmayib 86 pil