Срок действия объявления истёк.
- 23 июня 2025
- 23 июня 2025
- 2447
| Город | Баку |
| Марка | Honor |
| Модель | X6 |
| Цвет | Blue Black |
| Память | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Сим-карта | 2 |
| Новый | - |
| Бартер | - |
| Доставка | - |
| Кредит | - |
Ideal veziyyetdedir hec bir problemi yoxdur
| Город | Баку |
| Марка | Honor |
| Модель | X6 |
| Цвет | Blue Black |
| Память | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Сим-карта | 2 |
| Новый | - |
| Бартер | - |
| Доставка | - |
| Кредит | - |
Ideal veziyyetdedir hec bir problemi yoxdur