Срок действия объявления истёк.
- 1 июля 2025
- 2 июля 2025
- 2548
| Город | Баку |
| Марка | Lenovo |
| Цвет | Black (front panel) |
| Память | 512 GB |
| RAM | 4 GB |
| Размер экрана | 15.6" |
| Видеокарта | 1366 x 768 Piksel |
| Бартер | + |
| Доставка | - |
| Кредит | - |
Lenovo G580 20150
Prasessoru: İntel Core İ3-4030U
Dioqnalı (Düym): 15.6 inç
Oparativ yaddaşı: 4GB
Daxili yaddaşı: 512GB
Ekran çözünürlüyü: 1366 x 768 Piksel
İşlənmiş ikinci əl noutbok ideal vəziyyətdədir, tək prablemi zaretqa saxlamır, başqa hər-bir detalı öz orginal detalıdır heç bir prablemi yoxdur test edilib bütün prarmentləri qeyd edirəm,
Maus üstündə verilir və noutbukun çantası yoxdur, adaptırıda verilir, real alıcılar narahat etsin, qiymetde razılaşa bilərik.